Kapat

Hakkımızda


Kargo: Mobilmalzeme topluluk ekibi olarak  satışa sunduğumuz bütün ürünlerimizi stoktan teslim ediyoruz. Bu sebeple alışverişinizi tamamlamanıza müteakip, ürününüz Yurtiçi Kargo firması ve MNG Kargo firması ile gönderime sunuyoruz. İş günlerinde 17.00’a kadar olan siparişleriniz aynı gün kargolanmaktadır. Kargo teslimat süresi, teslimatın yapılacağı adrese ve kargo firmasının teslimat hızına göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti: Satın almış olduğunuz ürün cep telefonu ekranı tek başına kullanılan ürünler değildir. Bir cihazın yedek parçası niteliğinde olduğundan dolayı ürünün garantisi montajı yapıldığı anda sona ermektedir. Dolayısıyla ürünün sağlamlığını ve çalışabilirliğini montaj yapmadan önce sadece soketlerinden takarak test ediniz.Üzerindeki jelatinleri herhangi bir sebeple sökülmüş, cihaza montajı yapılmış, lehimlenmiş yada orjinaliği bozulmuş ürün garanti kapsamına girmemektedir.Ürünü test ederken yada montajı yapılırken özellikle flex kablosu aşırı hassas olduğundan titizlikle kontrol edilmesi gereklidir. Flex kablosunda herhangi bir deformasyon meydana gelmesi yine ürünü garanti kapsamı dışında bırakmaktadır.Bu ürünler herhangi bir şekilde montajı yapılmadığı taktirde 30 Gün süre boyunca raf garanti kapsamındadır. 30 Günlük garanti süresi hiçbir şekilde kullanılmaya başlanmış ürünler için geçerli değildir.Yukarıda belirtilen garanti şartlarını kabul etmiyorsanız, lütfen ürünü sağlam bir şekilde 15 gün süre zarfında kargo ücreti bizim tarafımıza ait olmak şartıyla iade ediniz. İade ve değişim için gönderilen kargoların sağlam bir şekilde paketlenmesi gereklidir. Bize ulaşan ürün kargo görevlisi yanında kontrol edilerek teslim alınır, yukarıdaki şartlara uymayan veya taşıma sırasında hasar gören ürün teslim alınmaz ve sorumluluk tamamı müşteriye aittir. Not: Servis ekranlarda değişim veya iade garantisi yoktur.

Hasarlı Ürün : Firmamızdan tarafınıza sunulan ürünlerde hasar, deforme v.b gibi durumlar olmamaktadır. Fakat ürünün tarafınıza teslimi sürecinde kargo firması tarafından yapılan herhangi bir hatadan dolayı ürün hasarlı veya deforme olmuş şekilde tarafınıza gelebilir. Bu aşamada ürününüzü telsim alırken lütfen kontrol ederek alınız. Eğer sorun var ise 'Kargo Hasar Tespit Tutanağı' talep etmenizi ve aynı şekilde ürünü geri iade etmenizi rica ediyoruz.

Teknik Destek : Mobilmalzeme ailesi satın almış olduğunuz ürünlerde gerekliyse montajın, yetkililerce yapılması gerektiğini şiddetle son kullanıcıya tavsiye etmektedir. Son kullanıcı montajı kendi yapmaya karar vermişse, Mobilmalzeme bütün bilgisi ve tecrübesiyle yanınızdadır. Sadece firmamızı aramanız ve teknik servis ekibimizden herhangi biriyle konuşmanız yeterli olacaktır. Çalışma Saatleri : İş Günleri ve Cumartesi Sabah 08:30 ve Akşam 18:00 saatleri arasında

İade veya Değişim : Mobilmalzeme ailesi olarak satış politikalarımızda asli görevlerimizden biri müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Satın aldığınız Telefon ve Tablet yedek parçalarının ambalajının orijinaliğini korumanız şartı ile göndermeniz koşuluyla 7 gün içerisinde hiçbir mazeret belirtmeden Değişimini Yaparız.

Hakkında : Mobilmalzeme en kaliteli yedek parça ve sıradışı müşteri deneyimini sağlamak isteyen bireylere ve kuruluşlara yedek parça ve benzeri ürünler sağlayan tedarikçi firmadır. Mobilmalzeme topluluk ekibi olarak asıl görevimiz müşteri memnuniyetini 100'e yakın seviyede tutmaktır. Mobilmalzeme topluluk ekibi yedek parça konusunda geniş ürün yelpazesine sahiptir. Birçok marka ve model stoklarımızdadır. Ürünlerimizin satış aşamasında önceliğimiz kalite, güven ve müşteri memnuniyeti esaslıdır. Mobilmalzeme ailesinin birincil ve en önemli hedeflerinden birisi olan müşteri memnuniyeti ile firma olarak sektörde birinci olma yolunca emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Mobilmalzeme seçtiğiniz için Teşekkür ederiz.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Firma Adı: Mobilmalzeme Cep Telefonu Yedek Parça Mağazası

Yetkili Kişi: Yusuf Vurmuş

Telefon 1: 0535 250 33 33

E-mail: [email protected]

Adres:Merkez Mahallesi Alparslan türkeş bulvarı A-B Blok No: 232 A Erdemli Mersin My Teknoloji

Ülke: TÜRKİYE

İl: Mersin

İlçe: Erdemli

Mobil Malzeme © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

Whatsapp iletişim Hattı